Tarihçe

 

       1997 de kurulan şirketimiz, bugün Eyüp topçular da 3000 m2 lik modern bir fabrikada 120 kişilik profesyonel kadrosuyla  ve yıllık 80.000 adetlik butik üretimiyle tekstil sektöründe faaliyet göstermektedir.

       Kendini tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışına adayan firmamızın, Barca markasıyla üretmiş olduğu özel tasarım mont ve kaban grubuna ait koleksiyonunu yurt içindeki mağazalara ve Avrupa'daki önemli markalara sunmaktadır. Bu alanda sektörün öncülerinden olan firmamız, konsept mağazalarının yanı sıra, birçok corner mağazalarda da ürünlerini tüketici ile buluşturmaktadır.      

 

Vizyon

 

        Hedefimiz bundan sonrada çalışmalarımızı aynı titizlik ve yenilikçi anlayışla devam ettirerek, önümüzdeki 10 yıl içerisinde hedef kitlemizi genişletip, hem Türkiye'de hem de Avrupa'da marka bilinirliğini arttırmak ve mağazalaşmaktır.

 

Misyon

 

         Hazır giyim, perakende ve moda sektöründeki gelişmelere göre kendini yenileyebilen ve kalite-fiyat oranını iyi analiz ederek müşterisine doğru şekilde sunan bir misyon ediniyoruz. 

© 2016 BARCA TEKSTİL

BİZİ TAKİP EDİN

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • Instagram - White Circle
facebook
twitter
instagram

SİTE HARİTASI